Komplexní řešení - anodová technologie                

Zařízení ENVIROLYTE® a ScaleBuster® (ISB) zaručí, že potrubní systém pro teplou vodu je kontinuálně a ekologicky chráněn před

-         legionelou,

-         biofilmem (jak v plastovém, tak železném potrubí),

-         vodním kamenem, inkrusty a

-         před korozí (ochrání potrubí vč. všech součástí vodovodního systému).

Kontinuální dezinfekce a současně celkové čistění vnitřních stěn potrubí vč. ochrany před korozí jsou výsledkem spojení dvou technologií v jeden dobře se doplňující celek.

Technologie ENVIROLYTE®

- na principu elektrochemické aktivace produkuje anodová frakce elektrolyzéru poměrně stabilní elektricky aktivovaný roztok vody se zvýšeným dezinfekčním účinkem: neutrální anolyt – VertEsprit ANK. Zbytkovou látkou po rozložení neutrálního anolytu je pouze voda. Pro ošetření teplé vody (vyráběné z vody pitné) se dávkuje neutrální anolyt v množství 0,1-0,5 % do teplé vody, což je dostačující k likvidaci v současnosti známých virů, bakterií vč. legionely, fungicidních spor a monocelulárních řas. Mikroorganismy nejsou schopné vyvinout rezistenci vůči anolytu. Anolyt zcela ničí biofilm přítomný ve vodovodním potrubí, živnou půdu pro většinu mikroorganismů, a předchází tvorbě vodního kamene.Účinná likvidace legionely a úplné rozložení biofilmu může být proto plně zajištěno v souladu s legislativními požadavky vyhl. č. 252/2004 Sb. v platném znění ze dne 6. června 2006.

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode